Kilka darmowych szablonów WordPress

szablony WordPress

Motywów do WordPressa jest całe mnóstwo. Ale nie raz, nie dwa bywało tak, że znalezienie odpowiedniego motywu zajmowało mi parę godzin….

Dlatego dzisiaj chcę przedstawić parę bardzo uniwersalnych motywów, które można wykorzystać do realizacji wielu stron. Co więcej, wszystkie te motywy są darmowe.

Dodatkowo dla wszystkich czytelników bloga przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest kapitalny motyw Premium, ale o tym za końcu.

Szablon WordPress z portfolio

Jest to szablon Furnicom. Kliknij poniżej aby zobaczyć jego demo.

Szablon WordPress Furnicom
Niewątpliwie zaletami tego szablonu jest ciekawy design. Motyw idealnie nadaje się na portfolio prezentujące nasze dotychczasowe dokonania, ale również sprawdzi się do promocji artystycznych i ręcznie robionych produktów. Oczywiście szablon jest w pełni responsywny, dzięki czemu nie musimy się martwić o rodzaj urządzenia, na którym wyświetlana będzie nasza strona.

Motyw dla hodowli zwierząt lub agencji interaktywnej

Jak jeden motyw może pasować zarówno do hodowli zwierząt i agencji interaktywnej? Powiem więcej, idealnie będzie nadawał się dla fotografów:).

motyw dla hodowli psów
Jak zaadoptować powyższy szablon dla agencji lub fotografa? Tak naprawdę wystarczy zmiana:

  • loga,
  • zdjęć
  • i treści na stronie.

Motyw idealnie nadaje się do wszystkich 3 działalności, ponieważ jest wyrazisty i bardzo dobrze prezentuje wszystkie zdjęcia, które zostają na Nim przedstawione.

Korepetycje – kolejny piękny szablon

Udzielanie korepetycji lub lekcji dodatkowych jest tak popularne, że autorzy szablonów oferują już dedykowane motywy w tej branży.

motyw korepetycje
Ogromnymi zaletami tego motywu jest przedstawienie godzin, w których odbywają się lekcje. Ponadto można zaprezentować osoby, nauczycieli, którzy będą uczyć. Dlatego też ten motyw to świetne rozwiązanie nie tylko dla nauczycieli, ale również dla cały szkół językowych.

Motyw do każdej strony, ale płatny

I na koniec jeden płatny szablon. Dlaczego dodam go do posta o darmowych szablonach? Dlatego, że na podstawie tego motywu da się zbudować praktycznie każdą stronę na WordPress. Tym szablonem jest Monstroid2. Najważniejsze cechy tego szablon to:

  • Wbudowany Elementor Page Builder. Dla osób, które nie wiedzą co to jest wspomnę tylko (ponieważ będziemy dokładnie opisywać wszystkie funkcje), że jest to plugin do budowanie strony w stylu drag and drop. Wyróżnia się tym spośród innych, że ma wiele wbudowanych kontrolek oraz można edytować je samemu, zmieniając kod HMTL.
  • JetElements – czyli dodatki do Elementora,
  • JetMenu – opcja tworzenia wygodnego, rozbudowanego Menu.

To motyw dla osób, które cenią sobie bardzo estetykę graficzną, a nie lubią grzebać ręcznie w kodzie.

Podsumowanie

Jak wygląda wybór motywu na moich stronach? Zawsze szukam darmowego dobrego motywu, ale jeśli nie mogę znaleźć nic pasującego używam 3-4 sprawdzonych płatnych szablonów, które są bardzo uniwersalne i da się z nich zrobić prawie wszystko. Jednym z nich jest wspomniany Monstroid2.

Dodaj komentarz:

Your email address will not be published.

Site Footer